פרסומת

דלג לתוכן העמוד
אני מעוניין
על

לשכת ראש המועצה וסגן ראש המועצה

פקס לשכת ראש המועצה וסגן ראש המועצה: 0000

עמיר ריטוב
ראש המועצה
יצחק יצחק
סגן ראש המועצה
 איילה יצהרי
מנהלת הלשכה
אורית אנגל
מנהלת לשכת סגן ראש המועצה

לשכת מנכ"ל המועצה

פנינה אמויאל משה
מנכ"לית
סיון שריפי כרז
עוזרת מנכ"לית

כח אדם

אתי לוי אוסי
מנהלת מדור כ"א

חינוך

רונית רופא הדרי
מנהלת המחלקה
פנינה קריאף
עוזרת מנהלת מחלקה
ענבל פולג
מזכירת המחלקה
גילה ברנס
מנהלת יחידת הספורט וקידום הבריאות בקהילה
מיכל צרויה אנדרייב
מנהלת יחידת פרט ומשפחה
חדווה שולץ
קצינת ביקור סדיר
רוית בנבניסטי רייטר
מנהל השרות פסיכולוגי חינוכי
מרב דנינו
רכזת סל תרבות
מורן אלקלעי
רכזת קידום נוער
נופר זמיר
קצינת ביקור סדיר

גני ילדים

לאה לוטם
מנהלת המחלקה
דורית קטוע
מזכירת המחלקה

שירות פסיכולוגי חינוכי

אילנית סיטון
מזכירת השירות הפסיכולוגי
רוית בנבניסטי רייטר
מנהלת השירות הפסיכולוגי

מחלקת נוער וחינוך משלים

רותם עמוס
מנהלת מחלקת נוער וחינוך משלים
יעל קטרי הניג
המזכירת מחלקה
קרן גור יפה
מנהלת מדור נוער
לירון גלאם
יחידה לביטחון קהילתי והר"לבד
טל מגדל
מנהלת ספריות לב השרון
יאן אורשנו
מנהלת מרכז מוסיקה
עדיה דוד
רכזת "בני עקיבא"
טל אדרי
רכזת "כנפיים של קרמבו"
ברק קיבוביץ
רכזת "התנועה החדשה"
תום לוי
מנהלן ראשי
שי ברוך
מנהל מדור חוגים ופנאי
עתליה הופמן
רכז גיל תיכון
לימור רצבי
מנהלת מדור צהרונים ומעונות יום
זהר חזן
רכזת מדור צהרונים

רווחה וקהילה

אורית בר
מנהלת המחלקה
כלנית צוברי
ראש צוות, עו"ס לחוק נוער
אופירה קופץ
מזכירת המחלקה. מזכירת התחנה לטיפול זוגי ומשפחתי
אילנית בבאי
עובדת זכאות
נילי פרידמן
עו"ס עין ורד, מנהלת מרכז הורים מתבגרים
אילנה נחום
מנהלת התחנה האזורית לטיפול זוגי ומשפחתי, פקידת סעד לסדרי דין
יעלי אלישע
עו"ס עזריאל וינוב פקידת סעד לחוק הגנה על חוסים
ענבל לוי בציר
עו"ס צור-משה ובני דרור, רכזת תחום צרכים מיוחדים, עו"ס לחוקי המוגבלויות
גילי פיינרמן
עו"ס עין-שריד וניצני-עוז, מרכזת תכניות עם הפנים לקהילה, רפרנטית לנושא אלמ"ב
אורית שלום
עו"ס שער-אפרים מרכזת מועדונית שער-אפרים, פקידת סעד לסדרי דין
איריס הלפר
עו"ס נוער, צעירים וצעירות
רותם שרים
עו"ס נורדיה וגנות הדר, עו"ס התמכרויות מבוגרים
מאיה קורנשטיין
עו"ס גאולים, תנובות
נועה בנגלס
ראש מדור אזרחים ותיקים
ליה נירגד
עו"ס פורת, מרכזת היחידה לשלום הזקן ומשפחתו
הילה הלוי
עו"ס – מרכזת תחום עבודה קהילתית
אתי גרינברג
עו"ס חרות, מרכזת היחידה לשלום הזקן ומשפחתו
מירב מגן
מרכזת היחידה להתנדבות
ליהיא מידן
עו"ס ית"ד צעירות וצעירים בסיכון
טלי לוי
עו"ס כפר-הס, משמרת ושער אפרים
ליטל זק
עו"ס להב"ה, עו"ס התמכרויות נוער
מרב מאור
רכזת תעסוקה – תוכנית יתד
עטרה זוורלינג
עו"ס תנובות, כפר יעבץ ויע"ף
ורדה וולצוביץ
עו"ס לחוק הגנה על חוסים

גזברות

מאיר שביט
גזבר המועצה
שרה בן אור
הנהלת חשבונות
מלי במני
מנהלת מחלקת שכר
אריאלה מלאכי
מנהלת רכש
ענבר לידני
תשלומים ספקים

בטחון

ירון בלנרו פלג
מנהל המחלקה וקב"ט רשות
אביאל דהרי
קב"ט מוס"ח

תחבורה

עמית אינהורן
מנהל מח' תחבורה ויו"ר ועדת תמרור מקומית
ראאד חרובי
קצין בטיחות
רונן להב
נהג וסדרן חינוך מיוחד ורגיל
דוגמא ברכה
מזכירת המחלקה

איכות החיים והסביבה

פנינה אמויאל משה
מנהלת המחלקה
עירית גז
מזכירת המחלקה
ד"ר יונתן שני
רופא וטרינר רשותי
שלום יעקב
תברואה
חן אלקלעי
תברואה ופיקוח
ציון דוד
מנהל יחידת איכות הסביבה
רווי דפני
רכזת חינוך סביבתי
שרי שוחט
מנהלת פיקוח ורישוי עסקים
חן אלקלעי
פקח כוללני
שלום טאלה
פקח חנייה
מורן דוק
פקחית חנייה
ציון יעקוב
פקח פינוי אשפה
אלמו אלשישים
פקח כוללני

רישוי עסקים

שרי שוחט
מנהלת יחידת רישוי עסקים פיקוח וחניה
קבלת קהל: יום ה' 09:00-11:00 (מעבר לכך יש לתאם מראש)

שירותי דת

הרב מיכאל סויסה
ענייני כשרות
הרב מאיר לדאני
ענייני נישואין
שלום יעקב
ענייני עירובין, בתי כנסת, מקוואות
אנגל אורית
ענייני בלניות

תאגיד המים

איציק להב
מנכ"ל התאגיד
רוחל'ה עדני
מזכירת התאגיד

החברה הכלכלית לפיתוח לב השרון

רוחל'ה עדני
מזכירת התאגיד
איציק להב
מנכ"ל התאגיד

מחלקת הנדסה והועדה המקומית לתכנון ובנייה

אדריכל אילן בר
מהנדס הרשות
מיטל דרורי
מ"מ מנהלת הוועדה
אפרת שמולביץ
מנהלת תב"ע
מירה ברנס
מזכירת המחלקה
סמדר דוד
מידענית
אלכס קוגן
מפקח בניה
איסמעיל חאסקיה
מפקח בניה
עדי אלמקיאס
בודקת רישוי
הודיה אביקסיס
בודקת רישוי
קובי בן אהרון
מהנדס מבני ציבור ותשתיות

מחשוב

מושיקו מרזיאב - מנמ"ר הרשות
אחראי מחשוב ומערכות מידע

אגודות חקלאיות

צוות בוגר לב השרון

מאי גולדשטיין
נו"גה (נורדיה וגנות הדר)
יניב קנטרביץ - רכז הנוער
צור משה
שירי ביבר – רכזת התנועה

גל פבזנר
ינוב
מאי מדר
גאולים
שני פייגנבאום
תנובות
אופק צוקרמן
שער אפרים
גיא בל
ניצני עוז
מיכל שחר
בני דרור
לירן פלדנקרייז
חרות
עופר זכריה
משמרת
ליאור מור
כפר הס
עומר רוטשילד
עין ורד
מירי פרץ
עין שריד
יקיר גאוטה
פורת
עדיה בן טוב
עזריאל
עדיה דוד
כפר יעבץ

צמר נוער

רותם עמוס
מנהלת מחלקת נוער וחינוך משלים
לירון גלאם
מנהלת מדור מניעה והסברה
ירדן עמרם
רכזת גיל תיכון נאסא להבה וגרעין דרור
מיכל חזן
רכזת יע"פ ותרבות תורנית
נועה ויצמן
רכזת "כנפיים של קרמבו" ורכזת הדרכה בני המושבים
מאיה מזרחי
רכזת בני מושבים
לימור אוזן נוי
מנהלת מדור חוגים והעשרה, רכזת בי"ס למנהיגות "כנפיים"
איתי ויצמן
מנהלן ראשי

חברי וועדת נוער וצעירים

רוני פלומין
יו"ר הוועדה
רן להב
חבר וועדה
גלית ברגר
חברת וועדה
בני דגמי
חבר וועדה
לביא זמיר
חבר וועדה
אורי בכרך
חבר וועדה
טל מדר
חבר וועדה
נוריאל סייג
חבר וועדה

נאמני נוער לב השרון

יעל רפאלי
בני דרור
טל מדר
גאולים
טלי חן
גנות הדר
דפנה בן אורי
נורדיה
יואב קירש
משמרת
אורנית זילברבוש
חרות
גבי ג'ופי
ינוב
נוית גליקמן
ינוב
עירית סילברמן
ינוב
גלית ברגר
כפר הס
חגית אושרי
כפר יעבץ
איציק לוגסי
כפר יעבץ
קרן גור
מרכז יעף
קובי שמואלי
ניצני עוז
עינת גלעד
ניצני עוז
ליאת חיימוביץ'
עין ורד
יפעת גינת
עין ורד
ענת פלדנקרייז
עין שריד
נועה כמיסה
עין שריד
לימור רצבי
פורת
אלון עזרא
צור משה
אתי שחק
שער אפרים
אורטל אבדר
תנובות
רונית יוסף
תנובות
רותם סופר
תנובות

גרעין עודד לב השרון

אילון כץ
עין שריד, תנובות
איתי בן מאיר
ינוב, חרות
אלינור צור
צור משה
נויה קשת
שער אפריים
מתן כהן
בני דרור, משמרת
דפנה בן יהודה
עין ורד
הדר שמאק
גאולים, ניצני עוז
ניתאי שרעבי
נוג"ה
לי פלג
כפר הס

בנות שרות יעפ

ירדן קרמן
קומונרית עזריאל
ענבל רייך
כפר יעבץ
שחר שטרן
נוער עזריאל
תהילה סיסו
קומונרית פורת
שיר
נוער פורת